Witamy na stronie naszego składu opału
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą
Witamy na stronie naszego składu opału
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą
Witamy na stronie naszego składu opału
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą

Ekogroszki

Ekogroszek  Jest to paliwo stałe produkowane na bazie węgla kamiennego, płukane i przesiewane, przeznaczone do kotłów retortowych z automatycznym podajnikiem, o granulacji od 5-25 mm, powinno się charakteryzować niską zawartością siarki, popiołu oraz jak najmniejszym współczynnikiem spiekalności RI. Jako jedna z pierwszych firm sprzedających opał w okolicy rozpoczęliśmy workowanie węgla ekogroszek na większą skalę. Działanie podyktowane było coraz większym zainteresowaniem naszych klientów workowanym ekogroszkiem. Standardowo workujemy ekogroszek w workach 25 kilogramowych za pomocą specjalnych maszyn z elektronicznymi wagami. Na specjalną prośbę klienta możemy przygotować zamówienie w workach po 15, 20 lub 30 kg. Aktualnie posiadamy 6 rodzajów ekogroszku:

   

    

AsortymentCena tony ekogroszku luzem [zł]Cena tony ekogroszku workowanej [zł]Cena 1 worka [zł]
1Ekogroszek Piekary1080,001160,0029,00
3Ekogroszek Bobrek 1020,001100,0027,50
4Ekogroszek Ekoret980,001060,0026,50
5Ekogroszek Chwałowice960,001040,0026,00
6Ekogroszek Staszic920,001000,0025,00
7Ekogroszek Ekomega880,00960,0024,00

Standardowo workujemy ekogroszek do worków polipropylenowych. Worki te zapewniają „oddech” i przechowywany przez nas pod dachem ekogroszek nawet jeśli jest workowany porą zimową, po kilku dniach wyraźnie schnie. Na prośbę klienta workujemy węgiel w worki foliowe, jednak zaznaczamy, że często po otwarciu takiego worka widać wilgoć i krople wody – wynika to z tego, że worek ten nie przepuszcza powietrza.

Poniżej przedstawiamy wizualną różnicę między workami foliowymi a polipropylenowymi:

opal
worki

 

DANE KONTAKTOWE I WYZNACZENIE TRASY


Stach – Skład opału i skup złomu

Robotnicza 55/57
55-095 Długołęka, Polska
tel. +48 71 315 28 93
kom. 692-268-167, 883-083-957

ZNAJDZ NASZ OBIEKT


Należy do nas dojechac przejeżdzając

obok innego składu opału

mapa dojazdu do firmy stach