Witamy na stronie naszego składu opału
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą
Witamy na stronie naszego składu opału
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą
Witamy na stronie naszego składu opału
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą
Witamy na stronie naszego składu opału
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą

O firmie „STACH”

Firma „STACH” to przedsiębiorstwo rodzinne istniejące od 1999r. Skład opału mieści się w Długołęce, w dogodnej lokalizacji pod Wrocławiem. Na samym początku swojej działalności, oprócz sprzedaży opału zajmowaliśmy się również sprzedażą materiałów budowlanych. Dosyć szybko jednak zdecydowaliśmy się oprzeć naszą działalność na sprzedaży węgla. Z biegiem lat, oraz wieloma „testami” zagranicznego opału postanowiliśmy skupić naszą ofertę na rodzimym węglu wysokiej jakości, który sprowadzamy z autoryzowanych polskich kopalni. Przez wiele lat naszej działalności współpracowaliśmy i współpracujemy nadal z wieloma przedsiębiorstwami, wspólnotami mieszkaniowymi oraz instytucjami publicznymi. Jednak zawsze naszymi głównymi odbiorcami były gospodarstwa domowe. Nasza wieloletnia działalność zaowocowała dużym gronem usatysfakcjonowanych, stałych klientów. W związku z tym, iż w ostatnich latach coraz większą popularnością w Polsce cieszy się ekogroszek, znacznie powiększyliśmy naszą ofertę o różne rodzaje ekogroszków – głównie z polskich kopalń. Oprócz sprzedaży węgla niejednokrotnie zdarzało nam się pomagać naszym klientom w ustawianiu pieców na ekogroszek tak, aby piece te pracowały jak najbardziej wydajnie i ekonomicznie. Posiadamy również dużą wagę samochodową – do 50 ton.

Wychodząc naszym klientom naprzeciw, wybudowaliśmy w ostatnim czasie 2 wiaty, pod którymi składujemy workowany przez nas ekogroszek – tak aby mieli Państwo możliwość zakupienia go w możliwie jak najbardziej suchym stanie. Ekogroszek workujemy specjalnymi maszynami posiadającymi elektroniczne wagi. Dodatkowo asortyment węglowy składowany przez nas na terenie firmy przykrywany jest plandekami.

Posiadamy odpowiednią dla naszej działalności flotę aut – którą w 2017 roku powiększył samochód z windą, służący do przewozu ekogroszku workowanego na paletach. Oprócz tego posiadamy auta z wywrotką przystosowane do transportu węgla. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom komfort wynikający z tego, iż sami dostarczamy im zamówiony przez nich opał. Zapewniamy transport, m.in. do takich lokalizacji jak Długołęka , Wrocław , Kiełczów , Wilczyce , Oleśnica , Trzebnica

Jesteśmy na rynku 20 lat, co świadczy o wysokiej jakości naszych usług!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

opal
opal2

 

DANE KONTAKTOWE I WYZNACZENIE TRASY


Stach – Skład opału pod Wrocławiem

ul. Robotnicza 55/57
55-095 Długołęka, Polska
tel. +48 71 315 28 93
kom. 694-828-688

ZNAJDZ NASZ OBIEKT


Należy do nas dojechac przejeżdzając

obok innego składu opału

mapa dojazdu do firmy stach