Nasz ekogroszek rozpala wiele polskich domów. Poznaj bliżej jego zaletyWęgiel to ciągle najtańszy środek grzewczy, co sprawia, że jego popularność nie spada. Być może niektórych zadziwi fakt, że to paliwo wydobywane w Polsce datuje się na 330 milionów lat? Proces powstawania jakościowego węgla jest naprawdę długi; długa jest także nasza tradycja dostarczania mieszkańcom miasta Wrocław i okolic najlepszego surowca. Ekogroszek ze Składu Opału „STACH” to niezwykle ceniony rodzaj węgla przez naszych Klientów. W naszej ofercie posiadamy aż 7 rodzajów w atrakcyjnych cenach!

Poznaj bliżej ekogroszek. To wyselekcjonowany i kaloryczny węgiel!

Ekogroszek z naszej oferty to węgiel kamienny poddany specjalnej selekcji. Dbamy o to, aby miał odpowiednią kaloryczność, ale także wiele innych istotnych dla wszystkich naszych Klientów cech. Doskonale wiemy, czym powinien się cechować jakościowy ekogroszek. Dlatego też znajdziesz u nas wszystkie informacje o cechach tego rodzaju węgla. Niska zawartość popiołu i siarki to standard. Posiadamy certyfikaty. Produkcja „od kuchni” polega na kruszeniu jakościowego węgla na mniejsze części. Następnie przechodzi się do przesiewania przez sito, a cały etap tworzenia ekogroszku kończy dodatkowe oczyszczanie. To gwarancja usunięcia zbędnego osadu.

Węgiel-Stach, czyli Twój ulubiony dostawca węgla w mieście Wrocław i okolicach

Od lat zaopatrujemy zarówno Wrocław, jak i inne dolnośląskie miasta, takie jak Oleśnica czy Trzebnica, w najlepszy dostępny ekogroszek. Przykładamy ogromną wagę do tego, aby nasi Klienci zawsze mieli pewność, że węgiel ze Składu Opału „STACH” stoi na najwyższym możliwym poziomie pod względem kaloryczności i ogólnej jakości. Ekogroszek czerpiemy z polskich kopalni, a nasze profesjonalne samochody przewozowe mogą Ci go dostarczyć w mgnieniu oka. Jeśli nie wiesz, jaki rodzaj węgla wybrać, to skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści zawsze służą pomocą. Nie czekaj – sprawdź naszą ofertę i sięgnij po jakościowy ekogroszek! Posiadamy certyfikaty jakości i okazujemy gwarancję wskazywanych parametrów oraz pochodzenia. Zapraszamy.

Powrót