Parametry materiału opałowego. Sprawdź jaką wartość kaloryczną posiada nasz ekogroszekPodczas wybierania produktu opałowego, warto zwrócić szczególną uwagę na jego parametry. Komfort ogrzewania, a także wydajność spalania zależne są bezpośrednio od właściwości ekogroszku. Dlatego dziś, przeanalizujemy skład materiału z naszej firmy „Stach”. Jednocześnie postaramy się odpowiedzieć na pytanie, dlaczego kaloryczność opału jest aż tak ważnym wskaźnikiem. Poznaj tajniki paliwa najwyższej jakości! Fachowcy z naszego zespołu rozwieją Twoje wszelkie wątpliwości, co do ekologicznego ekogroszku.

Przedstawiamy istotne parametry, którymi należy się kierować podczas zakupu opału

Wartość kaloryczna jest niewątpliwie najważniejszym elementem w składzie materiału opałowego. Im więcej megadżuli zawiera ten wskaźnik, tym mniejsze zużycie paliwa obligatoryjnego do ogrzania budynku. Stawiając na nasz wydajny ekogroszek, oszczędzasz czas, ponieważ tym samym unikasz częstego dorzucania wyrobów do pieca. Poza wartością kaloryczną, warto zwrócić uwagę na: zawartość popiołu, spiekalność, zasiarczenie oraz wilgotność. U nas znajdziesz wysokiej jakości opał, selektywnie wybierany z najlepszych polskich kopalń.

W asortymencie naszej firmy znajdziesz wyłącznie ekogroszek, cechujący się wysoką wydajnością

Na rynku można natrafić na ekogroszek, który nie jest dostosowany do nowo przyjętych norm. W składzie „Stach” czekają na Ciebie certyfikowane wyroby opałowe. Posiadamy różnorodne produkty przystosowane adekwatnie do wymagań Klientów. W składzie naszego paliwa stałego odnajdziesz parametry, których wskaźniki nie przekraczają: 1% zasiarczenia, 10% zawartości popiołu, 30MJ kaloryczności, a także 60 RI spiekalności. Zamawiając opał u nas – wiesz co kupujesz! Jeżeli pragniesz dopytać się o dany rodzaj ekogroszku, nasz dział FAQ służy pomocą. Dobierzemy idealny materiał opałowy do Twoich potrzeb. Nie będziesz musiał więcej martwić się o jakość wyrobu. Postaw na profesjonalny zespół „Stach”!

Powrót